Dřevo jako materiál budoucnostiHledáte vhodný a především kvalitní a osvědčený materiál pro své nastávající bydlení? Nedívejte se pouze na estetickou stránku, ale především, na stránku funkční. Zvolte si dřevo. Proč? Spojuje nejen požadavky na kvalitní materiál, ale také na estetické cítění. Dřevo je krásné a poskytuje svým majitelům řadu nesporných výhod. Pojďme se společně podívat na to, které to jsou.

Splněný sen

Společnost Woodlife je specializovaným realizátorem srubů, roubenek, dřevěných domů či víkendových chat. Pro mnoho z nás je stavba ze dřeva snem, ve kterém by se rádi shlédli. Také jste si představili, jak v dřevostavbě budete trávit zimní večery nebo si užívat chlad v letních dnech? Vše nemusí být pouze snem. Woodlife vhodně kombinuje nejmodernější technologie se dřevem. Čili se jedná o skloubení tradičního a moderního materiálu. V této kombinaci se jedná o dynamickou souhru, která slouží především pro zvýšení funkčnosti i výdrže samotné stavby.

Zajímá vás, proč je dřevo skvělou volbou?

Dřevo je stavební prvkem již od pravěku, a proto k němu máme vybudovaný vztah, který máme zakódovaný snad i v DNA. Podívejte se, jaké nesporné výhody nabízí dřevo a a jak si vede ve srovnání s moderními stavebními materiály.

  • Antistatické – vhodné pro všechny, kteří trpí alergiemi
  • Likviduje částice v ovzduší a ničí škodlivé organismy
  • Dřevěné silice vylučují příjemné aroma
  • Funguje jako regulátor vlhkosti
  • Výhřev prostoru je rychlý – do 30 minut máte vytopeno
  • Tepelně-izolační vlastnosti – v létě chlad, v zimě teplo
  • Estetická stránka – nepotřebujete fasádu ani zbytečné tapety

drevo-jako-material-budoucnosti

Oslovily vás tyto přednosti dřeva? Vyberte si z 1 z typových srubů od společnosti Woodlife a nebudete litovat! Dokonce můžete předložit svůj vlastní návrh a nechat si postavit dřevostavbu na míru. Společnost Woodlife se postará o celý proces. Od projektové dokumentace až po závěrečnou stavbu na klíč. Bez stresu, spolehlivě a rychle bez jakýchkoliv problémů. Přesvědčte se, že díky dřevostavbě na klíč můžete v pohodě bydlet v novém již půl roku od zadání projektu.

Spojte se s přírodou a získejte výhody, které žádný jiný materiál nemá…nahlédnete tak do dob našich předků…Zažijte to na vlastní kůži se společností Woodlife.

Kategorie: Domov, Zařizujeme byt

Komentujte