Narozeniny? Super dárky do bytu.Když někdo ve vašem okolí slaví narozeniny, můžete mu věnovat nějakou drobnost do bytu nebo domu. Prostě do interiéru. Sice se to nemusí zdát třeba jako úplně nejlepší dárek pro muže, kteří podobné drobnosti do interiéru zase tolik nemusejí, ale i muži některé, hlavně funkční a praktické věci ocení.

Jestli tedy potřebujete inspiraci, můžete vsadit třeba na vázu. Sice se může jevit jako trochu neosobní dárek, ale naopak. Pokud se vybere krásně vypadající a do stylu interiéru zapadající váza, je to dobrý dárek. Je totiž praktická. Vázu vždycky upotřebíte. Může sloužit jako dekorativní prvek, pokud v ní zrovna nejsou květiny.

Dobré netradiční dárky jsou ale taky něco většího. Záleží samozřejmě, kolik chcete do dárku investovat. Bližším lidem je možno dárky koupit i trochu dražší. Rozpočet si stanovíte určitě na základě toho, jak blízcí si s daným člověkem jste, ale také na svých možnostech. Pokud si ale řeknete, že máte možnost koupit něco dražšího, dobrým dárkem do zařízení bytu, je elektronika. Nemusí to být i nic extra velkého. Zajímavé hodiny, atraktivní budík nebo meteostanice, nebo taky zajímavá lampička.

Co se naopak jako dárky k narozeninám do bytu příliš nehodí, jsou kusy nábytku, pokud nevíte přesně specifické požadavky vaší blízké osoby. Stejně tak další doplňky do bytu, jako například koberce. Ale nevhodné jsou prostě jakékoli doplňky, u kterých opravdu nevíte, jaký styl se bude do konkrétního bytu hodit.

Kategorie: Domov

Komentujte