Správa nemovitostíNabízíme profesionální správu nemovitostí, rezidenčních domů a kancelářských budov v Praze.  V PPM, a.s. poskytujeme profesionální služby, propracovaný klientský servis a kompletní správu budov na míru. Spolupracujeme se společenstvími vlastníků bytových jednotek (SVJ) i jednotlivými majiteli bytových nebo nebytových prostor v hlavním městě a jeho blízkém okolí.

Správa nemovitostí v Praze

Jste i vy společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ), které se často potýká s problémy při volbě členů nebo profesionálního předsedy? Často objednáváte různé služby související se správou objektů u různých dodavatelů? Neradi hospodaříte s vysokými finančními částkami? Zvolte pomoc odborníků a spolupracujte s PPM.

Zajistíme kompletní správu nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Vezmeme si na starost ekonomickou i technickou správu budov a dokonce zastoupíme i náročnou pozici předsedy SVJ. Pro rychlý přechod k nám stačí pouze lehce upravit stanovy SVJ, čímž umožníte převzít správu společenství fyzickou nebo právnickou osobou, která není vlastníkem některé bytové jednotky v domě. Poté je třeba ustanovit kontrolní komisi a funkci jejího revizora. Na konec stačí svolat shromáždění SVJ, kde všechny změny odsouhlasíte. Poté se můžeme pustit do práce.

ppmas.cz

PPM – Prague Property Management

V PPM si zakládáme na velkém rozsahu kvalitních realitních služeb, profesionálním týmu a špičkovém klientském přístupu. Hladká komunikace s klientem a přesné určení jeho požadavků je pro nás vždy na prvním místě. I proto jsme zavedli EDU – Elektronického Domovního Asistenta, který sloužící pro nahlášení a evidenci požadavků a dotazů klientů, týkající se správy objektů, služeb a evidence plateb.

Působíme v Praze a ve Špindlerově mlýně a spolupracujeme také s řadou dalších společností a partnerů jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Safichem Group nebo Pražská energetika, a.s..

Přenechejte starosti se správou vašich nemovitostí v Praze odborníkům. Ušetříte drahocenný čas, spoustu zbytečných starostí i značné množství finančních prostředků.

Kategorie: Domov

Komentujte