Srubové domy na klíč dle aktuálních trendůDřevo jako materiál je v současné době opět na svém vrcholu a nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo cokoliv měnit. Moderní doba nás neustále posouvá vpřed, virtuální technologie odbourávají hranice a dokonce i čas jako pojem vzdálenosti už takřka nic neznamená. Méně chodíme, stravujeme se ve spěchu u okének s rychlým občerstvením, všude jezdíme autem. Po náročném dni se pak svalíme do postele v jednom z mnoha panelákových domů a pokoušíme se načerpat síly do dalšího dne. Řekněme tomuto životnímu stylu dost a podívejme se na srubové domy na klíč zrealizované na vámi určeném místě, klidně v horách či hned v malebné krajině na předměstí.

Srubové domy udávají trend

Srubové domy jsou z aktuálního hlediska oproti klasickým cihlovým domům hodně preferovaným a upřednostňovaným bydlením. Nabízejí vzhledově unikátní a funkčně komfortní zázemí pro založení rodiny či vybudování útulného místa k životu.

Za hranicemi našeho státu jsou dřevostavby naprosto nedílnou součástí tamní architektonické kultury, která se v posledních let ech rozmáhá i v našem tuzemském kraji. Dřevo již dávno není jen výsadním materiálem pro výstavbu obyčejných chatek na nářadí či jednorázové přespání. Kromě altánku nebo přístřešku lze zrealizovat i plnohodnotný dům poskytující opěrný bod pro dlouhodobě spokojený život.

Výstavba dřevěného domu je překvapivě rychlá

Dřevostavby patří k nejrychlejším způsobům výstavby rodinného domu odpovídající všem standardům náročnosti na komfortní a především pohodlné bydlení. Dle charakteristiky stavebního plánu je výstavba většinou otázkou několika měsíců. U jednoduchý víkendových chatek se jedná o pouhé týdny.

Výhoda a snížení nákladů na výstavbu spočívá v absenci realizace interiérových a exteriérových fasád a omítek. Dřevo nám ve své podstatě ihned řeší finální podobu vzhledu po svém uložení a namontování do předepsaného místa. Vytvořte si plán s odborníkem a specialistou na českém trhu vystupujícím pod názvem Woodlife.

 

 

 

 

Kategorie: Domov

Komentujte