Woodlife – zažijte příroduSpolečnost Woodlife působí na trhu již desítku let. Soustředí se na stavbu přírodních dřevěných staveb. Za dobu svého působení postavila více než 70 rekreačních chat a domů. Vybrat si můžete jak mezi domem, chatou či malou roubenkou, tak mezi materiály, které budou na výrobu použity (borovicové dřevo, cedrové dřevo, smrkové dřevo).

Stavba na míru

Společnost si zakládá hlavně na individuálním přístupu ke klientovi, kterému staví bydlení přímo na míru. Klient se aktivně podílí na tvorbě plánu, který obsahuje typ stavby, typ materiálu, tloušťku stěn, návrh interiéru, zateplení a konečnou cenu. Klient může na stavbu sám dohlížet a určit si i rozestavěnost stavby, pokud ji chce v určitém stádiu převzít kompletně do svých rukou. Stavba může probíhat také „na klíč„, takže se o nic nemusíte starat a jen si převzít klíče a spokojeně bydlet.

Na webu woodlife.cz v sekci galerie naleznete desítky již uskutečněných projektů a inspirovat se při tvorbě vašeho vlastního. Prohlédnout si můžete i interiéry nabízených domů.

sroo

Energeticky jsou domy velmi dobře vyřešeny. Dřevo přirozeně izoluje teplo, a tak se stavba může považovat za nízkoenergetickou. Stavby vynikají příjemným přírodním klimatem a útulnou vnitřní atmosférou. Základní záruční doba je 48 měsíců, ale může být rozšířena až na 15 let. Montáž probíhá po celé České i Slovenské republice. Dřevo má mnoho výhod, je vhodné pro alergiky, odstraňuje pachy a mnoho dalšího, podívejte se na výhody dřeva zde.

Woodlife nabízí kvalitní řemeslné práce, pro klienty, kteří chtějí do stavby vnést vlastní nápady a podílet se na realizaci tradičního typu bydlení.

Kategorie: Domov

Komentujte