Terasy, které s vám vydržíMáte již zařízený pěkný dům nebo chaloupku, ale pořád to není ono? Možná vám chybí místo, kde se můžete setkávat s rodinou a přáteli i venku, klidné místo, kde můžete relaxovat po náročném dni. Možná hledáte právě kvalitní terasu, která vašemu bydlení poskytne tolik žádané odpočinkové místo.

Firma Woodlife se specializuje na stavbu a realizaci dřevěných a srubových domů, zároveň je také partnerem firmy Inoutic, která vyrábí kvalitní a odolné terasy Twinson. A co to vlastně ta terasa Twinson je?

Materiál je základ

Terasy Twinson jsou vysoce odolné, jejich schopnosti vychází z požadavků na spolehlivou odolnost proti nepříznivým přírodním podmínkám, jako je déšť, vysoká teplota či sníh. Kromě odolnosti samotného materiálu je vysoce odolná také barva, která nevybledne ani v těch nejhorších podmínkách. Terasy navíc nepotřebují téměř žádnou údržbu.

Desky terasového systému jsou vyrobeny z kompozitního materiálu, který se skládá z 50% PVC a 50% borovicového dřeva, právě díky tomuto složení je terasa schopná vydržet desítky let bez údržby a ve špatných podmínkách, navíc je plně recyklovatelná. Na kvalitním materiálu a jednoduchosti si firma Inoutic zakládá a tak se jejich terasy těší velkému úspěchu ve světě.

Terasový systém

Terasové systémy Twinson jsou oboustranné a sedmikomorové. Díky tomu je možné si vybrat ze dvou variant systému, jemnější a hrubší. Na výběr máte osm barevných možností a systém je možné instalovat na zpevněný i nezpevněný povrch. Díky propracovanému spojovacímu systému je montáž jednoduchá a rychlá. Systém skrytých spon zajišťuje perfektní spoje, které navíc nejsou vidět a tak si terasu můžete vychutnávat bez viditelných šroubů nebo jiných spojů. Už žádné rezavé šrouby, které kazí výsledný dojem z terasy.

Multifunkční terasa

Systém Twinson není určen pouze pro venkovní terasy. Jednoduše ho nainstalujete také jako střešní či zahradní terasu. A pokud máte bazén, není nic jednoduššího než Twinson použít pro obložení bazénu. Z panelů Twinson můžete poskládat také elegantní zahradní chodník. Možností je zkrátka mnoho. Desky jsou multifunkční a připravené kvalitně sloužit desítky let.

Díky společnosti Woodlife si můžete terasu značky Inoutic objednat a také rovnou nainstalovat vyškolenými odborníky. Oživte své bydlení a zahradu o terasu, která vydrží.

Kategorie: Domov

Komentujte