Vyberte praktický dárek pro kamarádkuBlíží se narozeniny vaší blízké kamarádky a vy stále nevíte, jaký jí koupit dárek? Chcete ji potěšit, překvapit, ale přitom jí darovat něco praktického? Pokud jste už prošli obchod po obchodu a nic jste stejně nevybrali, usedněte k počítači a inspirujte se na internetu. Spoustu tipů na dárky vám poskytne e-shop „Obchod s dárky“, a to od interiérových doplňků, přes zážitky až po vtipné dárky.

Vaření se sexy zástěrou

Vaše kamarádka může v kuchyni zářit po všech stránkách. Nejen, že uvaří jídlo na výbornou, ale při vaření bude díky sexy zástěře vypadat neodolatelně. Jako dárek pro kamarádku můžete koupit kuchyňskou zástěru s motivem teenagerky, nebo zdravotní sestřičky, která vám připraví tu správnou výživu. S tímto dárkem bude spokojena nejen oslavenkyně, ale také její partner, který si bude užívat pohled na vařící manželku.

Pro kuřačky elektronická cigareta

Pokud je vaše kamarádka kuřačka a stále básní o tom, jak by chtěla vyzkoušet elektronickou cigaretu, můžete jí to nyní dopřát. Elektronická cigareta je jako dárek k narozeninám vhodná pro každého kuřáka. Chutná a dokonce i vypadá podobně jako klasická tabáková cigareta. Rozdíl je ale v tom, že je její kouření levnější a zdravější. Navíc si elektronickou cigaretu může vaše kamarádka zapálit kdekoliv, dokonce i na místech, kde se běžně kouřit nemůže. Elektronická cigareta totiž nezapáchá a neprodukuje žádný dehet, karcinogenní látky, ani oxid uhličitý. Takový dárek rozhodně kuřačku potěší.

Další tipy na netradiční dárky

Pokud jste ale stále nevybrali z našich tipů na originální dárky, máme pro vás připraveny další. Objednat můžete společenskou hru „Kámasútra, anebo co jste si vždy přáli zažít“. Tato hra je moderní verzí bible sexu. Jestliže vaše kamarádka preferuje odpočinek, relaxaci a masáže, kupte jí masážní lávové kameny, které mají blahodárné účinky na tělo i mysl. Kdo by si nechtěl po náročném pracovním dni odpočinout a užívat si relaxačního požitku z horkých lávových kamenů na zádech.

Kategorie: Domov

Komentujte