Rozsviťte své bydlení s neonovými barvamiNeonové barvy často nemusí být tou nejlepší volbou, proto je potřeba jejich využití dobře promyslet. Poznejte sílu neonových barev a naučte se je efektivně používat.

Neonové barvy jsou hodně křiklavé a namáhavé pro oči. Pokud se neonové barvy špatně použijí, mohou v místnosti vyvolávat nepříjemné pocity, dokonce i pocit nevolnosti.

První pravidlo, které se snažte s neonovými barvami dodržovat, je pravidlo přiměřeného množství barvy. Neonové barvy jsou efektivní a pěkné jen v malém množství. Můžete vymalovat jednu stěnu neonovou, ale ostatní stěny by měli zůstat v nějaké klasické neagresivní barvě. Místnost se krásně prosvětlí a vytvoří energickou a tvůrčí atmosféru. Díky pozitivní náladě neonových barev se takové barvy hodí nejvíce do dětských pokojů nebo do prostor, kde děti tvoří.pexels-photo-375894

Kombinace barev

Již jsme zmínili, že neonové barvy by měly být používány pouze v kombinaci s dalšími barvami. Pokud se ale bojíte přílišného vlivu neonové barvy v rámci celé stěny, můžete využít barevný nábytek v neonových barvách. Můžete využít barevné rámečky, poličky, skříňky a jednoduše tak osvěžit například „nudný“ bílý pokoj i bez nutnosti vymalovat.

Pokud chcete být opravdu moderní a nebojíte se využívat barevná světla, rozhodně vyzkoušejte neonová světla, trubice nebo neonové nápisy, které mohou vytvořit v místnosti jedinečnou a nadčasovou atmosféru.

Kategorie: Nezařazené

Komentujte