I malá koupelna může poskytnout dostatek pohodlí pro relax.Častým problémem, který řešíme při zařizování nového bydlení, bývá koupelna malých rozměrů. I když jsou rozměry vaší koupelny opravdu minimální, pokud prostor zařídíte chytře, nemusí to pro vaši rodinu znamenat prakticky žádné omezení. Řešení v podobě prostorově úsporného sprchového koutu, které se nabízí jako první, sice umožní do malé koupelny umístit vše, co je nutné pro pravidelné udržování osobní hygieny, ale chvíle strávené v koupelně si nejspíš moc neužijete. Vaše koupelna vám totiž neumožní to, od čeho je slovo „koupelna“ odvozeno – tedy koupel. A tu si díky efektivnímu zařízení koupelny můžete dopřát i ve velmi omezeném prostoru. Máme pro vás několik rad, jak na to:

Použijte asymetrickou vanu s dostatečně širokým plochým dnem v kombinaci s vanovou zástěnou. Toto řešení vám umožní střídat rychlé sprchování s relaxací v podobě uvolňující koupele. Rozměry asymetrických van umožní umístění i do koupelny, kterou by klasická vana zabrala téměř celou. Asymetrický tvar vytvoří prostor pro pohodlný pohyb, nebo umístění umyvadla. Rozměry asymetrických van začínají na 150 x 75 cm nebo 140 x 105 cm a v kombinaci s asymetrickým umyvadlem poskytnou dostatek pohodlí i v malé panelákové koupelně. Ideálním řešením jsou speciální koupelnové koncepty RAVAK, které designéři vytvořili speciálně pro malé prostory.

RAVAK nabízí do konce roku 2015 všechny vany s doživotní zárukou.

Pokud si koupání ve vaně rádi užíváte, vybavte asymetrickou vanu hydromasážním systémem, který vaši koupelnu promění v luxusní wellness, bez ohledu na její minirozměry.

001

 

Nejste příznivci koupání? Máte možnost posunout na vyšší úroveň i sprchování. Sprchový kout vybavený hydromasážním panelem umožní příjemnou relaxaci i v průběhu sprchování. Kombinace účinků velkoformátové pevné sprchy, ruční sprchy a masážních trysek zajistí ve sprše dokonalý požitek.

Pro „mikrokoupelnu“ může být Ideálním řešením bezbariérový sprchový kout ustavený na podlahu a vybavený odtokovým žlabem. Toto řešení navíc umožní pohodlné a bezpečné sprchování seniorům a osobám s omezenou hybností.

V případě, že máte opravdu velmi malou koupelnu, do které se nevejde ani asymetrická vana a přesto chcete dopřát svým dětem možnost koupání, pořiďte si minivanu – hlubokou sprchovou vaničku, ve které se vaše děti mohou vykoupat, a vy si při sprchování pohodlně posedíte. RAVAK nabízí tento typ minivan ve tvaru čtvrtkruhu v rozměrech od 80 cm.

Prostoru malé koupelny prospěje také to, když některé koupelnové doplňky a případně i koupelnový nábytek umístíte na zeď.

 

 

Kategorie: Nezařazené

Komentujte