Korková podlaha vydrží více než 40 letRekonstruujete byt, dům nebo chalupu? Zvolte podlahu se snadnou údržbou a vysokou odolností. Přírodní korková podlaha je také jedním z nejvhodnějších řešení pro alergiky. Všechny výhody korkové podlahové krytiny vám představí odborníci z Jehla.cz v následujícím článku.

Korková podlaha překvapí!

Hledáte kvalitní přírodní podlahovou krytinu s výbornými funkčními vlastnosti a moderním designem? V podlahovém studiu Jehla.cz nabízíme naprostou špičku v řešení podlah – korkovou podlahovou krytinu. S korkovou podlahou rozhodně nešlápnete vedle. Skvěle se hodí do všech typů interiérů. Díky své vysoké odolnosti a hlukové i tepelné izolaci vám zajistí maximální pohodlí při chůzi. Mezi její další přednosti patří také tvarová stálost, životnost delší než 40 let a odolnost vůči vlhkosti. Zvláště s menšími dětmi oceníte tichý povrch, který nestudí a odolá nejrůznějším tekutinám.

Korková podlaha v plovoucím systému

Výhodou pokládky korkové podlahy v plovoucím systému je rychlost a čistota při práci. Podlahy mají 2 mm izolační podložku, která zajišťuje komfort při chůzi a plní funkci tepelné izolace. Navíc je podlaha chemicky neutrální a antistatická. To znamená, že nepřitahuje prach, a proto je skvělou volbou pro alergiky.

Vyberte si podlahovou krytinu v centru podlah, koberců a dveří Jehla.cz

Jsme jedním z největších dodavatelů kompletního sortimentu podlah a dveří v České republice. Na trhu působíme více než 20 let. Navíc, prodejny Jehla.cz můžete navštívit hned v 9 městech po celé České republice.

Chcete získat více informací o podlahových krytinách od Jehla.cz nebo potřebujete jen načerpat inspiraci? Kontaktujte nás nebo se rovnou zastavte na šálek kávy, kde probereme nejvhodnější řešení pro vás.

Kategorie: Nezařazené

Komentujte